Çiğneme Alışkanlığı Kazanma

Sadece üç haftada , size öğreteceğim çiğneme alışkanlığını rutin hale geldiğinde , hızla iyi bir sağlık kazanımı kazanacaksınız.

Daha uzun süre tokluk hissedeceksiniz, daha az porsiyonda doymuş olacaksınız, karnınız muhtemelen daha düz olacak ve sahip olacağınız enerji çok daha yükselecek ,ancak dürüst olmak gerekirse, hepsi bu kadar da değil.

Şimdi bir düşünün lütfen, Yemeği ne kadar çok hızlı bir şekilde yiyoruz, adeta bazen çiğnemeden yutuyoruz ve bundan dolay bağırsaklarımız mutsuz, sağlığımıza da bu yansıyor maalesef.

Çiğneme Alışkanlığı sırasında, yavaşlamayı ve sezgilerinize yeniden bağlamayı öğreneceksiniz…
Çiğneme alışkanlığı edinme mücadelesi kimler için?

  • Enerjim çok düşük
  • Doymak bilmiyorum
  • Yemek sonrası sindirim sorunu yaşıyorum
  • Yemeğin zevkini çıkartamıyorum çok hızlı yiyiyorum
DİYENLER

EĞLENCELİ grubunun bir parçası olmak isterseniz!

Destek arıyorsanız ve yaşam biçiminizde sağlıklı bir şekilde değişiklik yaparken hesap verebilirliğinşz var ise , bana katılmanızı çok isterim!

Kaydolduğumda tam olarak ne alacağım?
21 günlük boyunca, koçluk, ipuçları, tarifler, ilham ve daha fazlasıyla birlikte günlük e-postalar alacaksınız! Artı, inanılmaz bir topluluğun bir parçası olacaksınız ( 1 whats up grubumuz olacak) Bu Yol boyunca küçük ödüller ve daha eğlenceli sürprizler olacak!

İnsanlar çiğneme mücadelesi hakkında ne düşünüyorlar!

Binlerce kadın ve erkek, bu özgür mücadeleye katılarak inanılmaz sonuçlar elde etti. İşte size avantajlardan sadece birkaçı:
– Artan enerji
– Az rahatsız edici sindirim sorunları (karın şişmesi , reflü , gaz gibi!)
– Parlayan cilt
– sağlıklı beslenme yeme keyfini çıkarmak
– ve evet zamanla zahmetsiz kilo kaybı!